.


.

October 2010

Bye bye holiday :/

31. october 2010 at 20:15 | Tynussh |  Diary
Čaute :) 

Tak těch pár dní volna od školy končí :/ No takže zítra budu muset vstávat brzo a né jak jsem si zase zvykla kdy se mi chce .. 
No to je fuk. Dneska jsem celí den tak průbežně spala a potom žehlila prádlo. Měla jsem se v plánu učit ,ale stejně nic. :D 
Zítra si asi pujdu koupit nový mobil ,protože muj starej chudák umřel :( Jako já bych ho měla fakt ráda pořád ,ale nefunguje mi tam ta díra na USB, sluchátka a nejde ani nabíjet  ..
No nic du se nachystat do školy tak čaute ♥:) 

Taková fotka po domácku ;) 


Chci zpátky velké prázdniny :D

28. october 2010 at 21:46 | Tynussh |  Diary
Čaute ♥

Opravdu chcu hrozně moc zpátky ty velký prázdniny kdy jsem celej den mohla klidně prospat a bylo mi fajn a nemusela jsem se vubec stresovat jestli píšem z toho a nebo z toho :D  No to je jedno :D k dnešku :) 
Ráno jsem vstávala kolem 11 takže jsem byla fakt dobře vyspaná a potom jsem s vyuklízela pokoj :D Šla se osprchovat a potom do obchodu a do nemocnice :) Večer jsem nastavovala a dělala dessigny :)) 
Zítra mě čeká asi to samí akorát ,že místo  pokoje uklídím koupelnu :D 
Teď čekám na Zoufalky a taky než se někde objeví novej díl Gossipek ,ale ještě jsem se nedívala  nikam :D:D 
No zatím se mějte čau .. ;D

Jo a jenom taková poznámka pro mě ať na to nezapomenu musím donést ségře ty dvdčka ;D;D 


Holiday ♥;D

27. october 2010 at 9:40 | Tynussh |  Diary
Čaute :) 

Takže i když jsou prázdiny tak já už jsem vstávala ,ale šla jsem spat už kolem pul dvanácté nebo jak. Uplně  začali zavírat oči a během 10 minut jsem byla mrtvá :D Vyspala jsem si dobře :))
Dneska pujdu buď za ságrou do nemocnice a nebo budu uklízet . Plánuju taky něco přidat sem !:) Vlastně na oba blogy ;D 
Budu dělat nějaký dessingy a taky nastavovat ,protože se mi toho nahromadilo nějak víc :) 
Zatím se mějte čau :))


Šalalala ;D♥

26. october 2010 at 20:02 | Tynussh |  Diary
Čaute :) 

Takže teď a vlastně poslední mám pořád celkem dobrou náladu ;)  Nevím čím to je ,ale neztěžuju si . 
No jinak dneska  ve škole se to dalo :) Sice jsem šla na 7 ,ale potom jsem byla jenom na první dvě hodiny <3 Mělli sme naposledy učitelku ,která učí na naší škole už celkem dlouho a  učila a mýho tátu prej :D Odchází ,ale ani nevím proč :)  Potom jsem šla k zubařovi a nakoupit .
Odpoledne jsem šla za ségrou do nemocnice opět . Vždycky ,když tam du tak seznam věcí kterej mám donést ;D 
Večer se budu asi dívat na nějaký filmi a pokuď najdu ovládátko tak na Ordinaci a potom moje milované The City ♥♥ 
Jsem opravdu hodně ráda ,že jsou konečně ty prázdniny zítra protože se aspoň vyspím ;D teda doufám :)
Už budu končit tak čaute , du hledat ovládátko :D:D 

Friday and Saturday

23. october 2010 at 11:03 | Tynussh |  Diary
Čau :))

Tak včera ve škole to celkem rychle utelko :) Odpoledne jsem byla v Tescu s Kikou (kámoška) a pořád sme se bavily o školách a tak :D Opravdu pořád se každej baví jenom o tom . Koupila jsem si nový boty :) Podpatek má asi 10 cm :D  Líbí se mi ale ;D:) Večer jsem potom uklízela a chvilku kreslila ale nic co by šlo na talenkovky :) 

Jinak když jsem se Kikou domlouvala ,že pudem tak sme si řekli že a pudem se fotit a natočíme video :D Super máme jenom dvě nebo tři fotky :DD


Jinak dneska du za ségrou do nemocnice a ještě jí musím jít koupit nějaký věci :D Napsala si celí seznam :DD Teď opět čumín na DCH fakt už závilost na to . No když tam taky dávají samí nový díly teď ;D Jo a teď novej díl Jonasů takže se du dívat čau :DD ♥


21.10.2010 :)

21. october 2010 at 19:22 | Tynussh |  Diary
Čaute :)

Takže dneska byl takovej pohodovaj den :) Ve škole nic vzláštního . Jenom jsem nešla na odpoledky ,protože ségra de zítra do nemocnice. Musela jsem jí koupit nějaký věci a tak. 
Odpoledne jak jsem došla z města jsem opět  řešila ty střední :)) Našla jsem si to Modelářství a Návrhářství oděvů v Brně :)♥ Taky si tam asi dám přihlášku ,ale tu bych musela dat už 30.listopadu a potom tam jsou talentovky , pohovor a všeobecné zkoušky a ty potom někdy v lednu myslím .  Zítra se musím ,ale ještě domluvit s učitelkou výtvarky jestli to má teďka ještě cenu a tak...

Teď se pujdu dívat na nový díly Zoufalek a potom asi zase projíždět moje oblíbené blogy ♥  Mějte se :)) 

Ta fotka už tu sice byla ,ale co :D 


Všechno na nic ..

20. october 2010 at 21:39 | Tynussh |  Diary
Totálně všechno je na nic :/ Teda všechno co se týče středních škol. Dneska jsem opět dívala na stránku té školi tak chci jít a prostě vím ,že tam se 99% nedostanu :/  Dívala jsem se na Oděvní dessing a jo jako myslím ,že bych se možná i s talentovkama možná dostala ,ale je to ve Strážnici :/ Není to nějak daleko od Břeclavi ,ale je když jsem se dívala na fotky a přijde mi to jako vesnice. Všude samí kroje a tak ... Opravdu teď a už bych si to fakt měla rozmyslet ,protože kdybych se nakonec rozhodla jít tam tak musím dat přihlášku už někdy v listopadu ... a taky nevím jestli už není pozdě na ty věci co tam potřebuju :// Achjoo uplně z toho mám strach a nevím proč ,ale mám takový divnej pocit že mě nakonec nevezmou nikam a to by mě fakt zajímalo co budu potom dělat ://

Promiňte za takovej tupej článek a beztak zase s 2457979 chyb ,ale prostě  tohle je DIARY takže to píšu jako do deníčku néé ? :D:D  Jinak ze zeměpisu jsem byla zkoušená a mám za 1 ;D Takže dobrý no :) 

My favorite Actors

19. october 2010 at 20:13 | Tynussh |  Others


Takže jelikož teď se mi chce přidávat na blog ,ale něco dělat se mi nechce tak sem dát takovej "seznam" mojich oblíbených herců ♥ Taky aby tady pořád nebylo jenom nějakej můj kec a fotky :D

Ashton Kutcher

Prostě filmu sním mám nejvíc ráda :D


19.10.2010 :)

19. october 2010 at 15:13 | Tynussh |  Diary
Hi guys ;D

Tak dneska ve škole jsem měla být na půl osmou a  ze vstanu teda o 6:45 samozřejmě se zbudím a je 7 :/ Takže jsem totálně nestíhala se namalovat a tak ...
Ve škole to bylo v pohodě :) Dostala jsem sice 4 z dějepisu ,ale tak je jediná co tam mám takže to zatím moc neřeším. Na poslední dvě hodiny jsme šly na Veletrch vzdělávání a tam byl takovej krásnej kluk ♥ :D Sice už ho asi nikdy neuvidím ,ale tak nevadí že?:D Škola se mi tam líbila jenom jedna jako modní návrhářka ,ale já už mám prostě vybranou !;D♥
Teď se musím jít zase nechystat do školy a opsat si nějaký sešity a naučit zeměpis ,protože budu na 99% zkoušená . Takže se to hezky naučím jelikož toho ani není moc :)

Tak to je asi vše ;D Du se vrhnout do učení :/:D čaute :))

<Tu písničku uplně zbožňuju ♥>

Neděla :)

17. october 2010 at 16:41 | Tynussh |  Diary
Ahoj :)

Takže víkend už skoro u konce a já jsem ani nevyzla z baráku . Celej víkend jsem byla zase u počítače ,protože venku to počasí stojí za hovno :/ 
No  tak sem ani nemám moc co napsat ,ale prostě to chce nějakej novej článek i když takovej kec :D 
Dneska jsem se po oběde chvilku fotila ale ty fotky stojí stejně za hovno :D takže myslím ,že ani nemá cenu je dávat do počítače :D Teď se pujdu dívat na film - Někdo to rád blond ;D 

Včera jsem s jednou holkou domluvila že uděláma soutež na našich blogách takže kdo se chce přihlásit tak tady - Competition for the prettiest face . No já to beru spíš jako takovej pokus protože jsem takovou soutěž ještě nikdy nedělala :D 

Teď bych se šla projít ,ale začalo pršet takže ani nic ! Ještě se musím večer učit takže opravdu super :/ No nic už končím čau :)) 


Titulek no ..

15. october 2010 at 20:39 | Tynussh |  Diary
Čaute :)

Takže dneska ve škole celkem v poho. Psali sme sice test z dějepisu a myslím že za 3 budu ráda ale nevím nevím :D
Odpoledne jako prostě jako dobrý i blbý :/:D Jako prostě nebudu to tady nějak rozapisovat ,ale jako fakt opravdu nechápu mé rodiče. No byli sme s Katuš a Lenuš na hřisti a tam potom sme šly dom :)
Hej teď je mi uplně zima a mám otevřený okno :D Jako nechce se mi jít zavřít :D
Jinak nevíte jestli už je někde pátej díl Gossipek někde i s titulkama ? Já to nikde nemůžu najít :(
Těď se dívám na Román pro ženy :D♥ Hej to je stejně nejlepší českej fil :D

Jinak musím sem dat tuhla promo fotku TVD ♥ Do tý fotky jsem se absolutně zamilovala ;D♥
I hate school ://

13. october 2010 at 15:10 | Tynussh |  Diary
Čaute :)

Takže dneska doma po pro mě vyčerpávajícím dnu ve škole. Všechny hodiny se dneska hrozně táhli. No na známky si ,ale neztěžuju ;D 2,2,3 :) Jako jsem za ty známky co mám fakt ráda .
No za chvíly pujdu uklidit koupelnu a potom se budu asi fotit a nebo učit :D Těžko říct co z toho. I když  učit se asi ani nemám co.
Zítra deme na první dvě hodiny a možná i na třeba to Gumotextu na exkurzi :) Tak Chemie a matika nám odpadají ;D♥  Sice mám zase odpoledky ale to se nějak zvládne :)


Možná dneska ještě neco dám ,ale fakt nevím co :D11.10.2010

11. october 2010 at 14:21 | Tynussh |  Diary
Sice jsem v sobotu psala ,že tu budu . No nebyla jsem :D Prostě jsme si ve dvanáct řekly ,že pojedem do Brna a tak sme jeli :)
Bylo to tam hodně dobrý :) V Olympii bylo přehlídka kolekce Agáty Hanychové a před tím ještě nějakých jiných obchodů . Ty věci Agáta Fashion se mi líbily hodně .


No dneska ve škole hned první hodinu test z chemie :/ Hned nám ho i opravila a mám za 3 a v pondělí píšem na to samí znova. Psaly sme i test z fyziky takže jsem fakt zvědavá jak to dopadne ,když mi ani jeden výsledek nevyšel :/Poslední hodinu jsem místo angličtiny  šla to výtvarky . Namalovala jsem obrázek kterej se učitelce uplně líbil ;D Tak sem ráda :))
Teď si pujdu nachystat věci a potom dělat nějaké dessigny :) Musím dneska udělat dva tak snad to stihnu všechno ;) Potom se budu dívat na O.C. :)

Grrrr ://

9. october 2010 at 20:46 | Tynussh |  Diary
Bože zas mám uplně nervy na facebook :/ Prostě mi nejde :/ Fakt tohle mě dovede totálně naštvat !

Účet není k dispozici

Váš účet je dočasně nedostupný z důvodu údržby sítě. Měl by být znovu dostupný během pár hodin. Omlouváme se Vám za potíže.
No jinak dneska jsem byla odpoledne  venku se ségrou :) Mám nějaký fotky tak zítra dám. Teď du dodělávat jeden dess a potom dělat další :D Měla jsem tu v plánu dneska být ,ale budu tady zítra. Mám připravený nějaký články a tak ...
Zatím se mějte čau :)


Hahah du do školy :D

7. october 2010 at 7:15 | Tynussh |  Photos
Hej prostě necháou proč jsem píšu misto toho abych šla chystat :D Sedím tu neučesená , nenamalovaná , v pyžamu a ani veci nemám nachystaný :D a dneska si tam posedím až to pul čtvrtý :/:D ale je to jedno :D Beru to pozitivne :))


6.10.2010 :)

6. october 2010 at 16:13 | Tynussh |  Diary
Ahoj :)

Takže dneska ve škole celkem hruza. Psali jsme 4 testy a z toho 3 zkazila :/ No nějak to už dopadne. Nebudu to řešit když to možná bude dobře :D

Dneska se nic moc učit nemusím. Musím napsat ukol a potom se trochu podívám na angličtinu ;D tak mě baví takže v pohodě. :)

Před chvilkou jsem udělala ségru opět víc blonďatou :D Barvila jsem jí vlasy :) Hej mě ta barva uplně  voní :D:D

Dneska mám uplně náladu jít se ven projít , tak asi pujdu až bude trochu víc tma :D Nějak dneska  nemám co bych jsem napsala . Takže budu končit :) Mějte se :)*


už rok na blogu :)♥

5. october 2010 at 18:16 | Tynussh |  Diary
Čaute

Tak dneska je to přesně rok co jsem poprvé napsala na tento blog ♥;D Takže vlastně narozeniny :D

Jinak je novej dess :) Konečne jsem se dokopala k tomu abych nějakej udělala i pro sebe a né jenom pro někoho jiného :D Dneska ale ještě musím nastavit dessign pro Pe'tu :) Včera jsem na to zapoměla , protože jsem toho nastavovala víc :))

Jinak dneska ve škole se to dalo :) V dějepise sme měli požární cvičení a taky sme psali test. Myslím ,že bych měla dostat 2  tak doufám ,že fakt jo. V občance to dneska bylo celkem vtipný :D Po tom sme měli ještě třídnickou kde nám učitelka dávala takovou "knížku" se středníma školama. Sice vím kam chci jít ,ale myslím si ,že mě tam nevezmou :/ ale tak třeba jo . :) 

No teď se pujdu učit na test. Zejtra píšem :/  Takže du na to :)) Potom nastavím ten dess :P