.


.

December 2010

olalal

31. december 2010 at 10:57 | Tynussh |  Diary
čaute :)

Akorát jsem vstávala. Nejsem moc vyspaná ,ale co už :D Zejtra to dospím :)
Za chvilku pujdu dělat chlebíčky,jednohubky a obložený mísy :) Teď to tam táta chystá takže za chvilku pujdu :D
Celkem se těším na večer :) Budu sice doma ,ale přijde Lenka :)
Vubec nevím co Vám tady mám psat za kraviny ,protože dneska vubec nemám co psat :D To je článek že?! :D:D
No ale tak kdybych už dneska nenapsalala tak ŠŤASNEJ NOVEJ ROK A UŽIJTE SI SILVESTRA :)


Photos from webcam

27. december 2010 at 10:29 | Tynussh |  Photos
Před chvilkou jsem vstávala a zase asi hned pujdu číst Gossipky :) Tak tady aspoň pár fotek.


Bože proč se musí pořád vyplňovat ten titulek?:D

26. december 2010 at 19:15 | Tynussh |  Diary
Čaute :)

Tak dneska jsem zase celej ten seděla doma :D ale vubec mi to nevadí. Pořádně jsem se vyspala ♥ a to po fakt dlouhý době :)

Dívala jsem se na výkresy jaký si asi vezmu na talenkovky. Fájn jako už jenom 14 dní no. Ale fakt fajn nebudu to nějak hrotit buď se tam dostanu a nebo ne! Jsou i horší věci :)

Přemýšlím ,že sem asi dám skoro po roce nějaký video ,ale vubec nevím o čem nebo tak :D Tak můžete klidně psat návrhy!:D:D

Teď si du číst Gossipky a potom si buď pustím film a nebo TVD♥ Chcí novej díll :( Uplně mi to chybí.Sněžíí :)

25. december 2010 at 10:32 | Tynussh |  Diary
Ahojte :)

Teď jsem akorát vstala s uplně užasnou náladou :)<3 Venku je snížek a to je uplně jééé :D Sice včera sme neměli ani vločku ,ale tak je tam sice zatím jenom takovej poprašek ,ale aspoň něco :D Takže pujdu se osprchovat ,nachystám se pujdu se projít :)
No včera sme nakonec jeli k babičce všichni byli sme tak asi do dvou. Potom jsem šla chystat s mámou štědrovečerní večeři :) Kolem pátý sme večeřeli a rozbalovali dárky :))
S dárkama si vůbec neztěžuju - dostala jsem oblečení,nějakou kosmetiku ,kulmu na vlasy :D Jo dobře kulmuje :D
No nic budu končit protože stejně to nikdo nečtě a nebudu se tady zbytečně vypisovat .

Fotka focená před chvilkou :D Hodně po ránu no :D


Veselé Vánoce :)

24. december 2010 at 10:30 | Tynussh |  Diary
Ták dneka už je štědrý den. Včera jsem chtěla napsat ,ale k počítači jsem se dostala až po půlnoci takže to nemělo cenu. Každopádně dneska píšu.
Moc nevím co psát  ,chtěla jsem Vám VŠEM popřád VESELÉ VÁNOCE.
Za chvíli jedu k babičce jí pořpát a dát dárky a potom už dom a připravovat večeři :) Nebudu nic jíst chci vidět zlatý prasátko!:D   Ségra tu ještě spí šla spat kolem čtvrt na šest. Blázen - takže ještě spí a nikam jet nemusí !:D
No já si tu vyfénovat vlasy a nachystat se :) Čaute


Tak ještě jednou VESELÉ VÁNOCE :)


Holiday ♥;D

22. december 2010 at 21:00 | Tynussh |  Diary
Čaute :)

Joo zase jsem dneska chtěla napsat dřív ,ale opět jsem neměla čas.  Před Vánocema ten čas nějak chybí no.
Poslední den ve škole byl v celku dobrý :) Uteklo to rychle a hodně jsem se nasmála :D:D  Hrály sme aktivity a moje pantomima :D no jako radši nekomentovat :D:D 
Přišla sem kolem půl jedný a šly sme se ségrou zdobit stromek :) Tak stromek už je hotovej. Potom jsem zdobila ještě větvičky do vázy. Pak jsem nakládala maso na den po štědrém dnu.  Děláme to tak vždycky. Zamotala jsem vánočky - uplně moje nervy ,už to v životě dělat nebudu!!:D No teď už jsou upečený a dobrá byla :D
Fáj jako ten článek jsem začala psat ještě když byla Ulice a ještě pořád není dopsanej!?:D Pořád něco dělám jako. 
Zítra musím vyžehlit prádlo a potom už konečně Vánoce. Všechno je uklizený a tak takže ať jsou ty Vánoce konečně tady !:D Sice mi to moc ani nedochází ,že už jenom dva dny a budou Vánoce ♥ přemýšlím co dám k večeři králíkovi na Vánoce. Asi mu nakrájím i mrkev a dám mu i seno :D  Bože  jsem to ale blbé dítě :D No budu končit :)

Toho mědvěda chci !:D


20.12.2010

20. december 2010 at 21:33 | Tynussh |  Diary
Čaute ;)

Tak chtěla jsem napsat už včera ,ale nějak se mi potom vubec nechtělo. Dneska jsem zase chtěla napsat aspoň hned jak jsem přišla ze školy. Musela jsem jít ,ale pomáhat s cukrovím :)
Ráno jsem vstávala už v šest. Ještě jsem si umývala vlasy no. 
Ve škole až na test z fyziky to bylo celkem v pohodě :) Jako ten test jsem napsala hrozně to už vím teď - učit se ,ale na poslední tři dny se rozhodně nebudu!:D 
Odpoledne jsem dělala cukroví - takový kokosový kuličky a potom barevnej kokos ♥ Zejtra ještě musím udělat marcipánoví brambůrky a plnění košíčky :D a snad je to všechno už. :D 
Uplně mi už z toho všeho magoří ,ale prostě už jenom 4 dny a v tuhle dobu už bude po všem a potom už jenom krásnýý prázdniny<3 Těším se na to všechno ;)

No momentálně už fakt nevím co jsem dávat za fotky tak dám jednu Justinovu fotku ;)I love his smile ♥


Konečně jsem se vyspala <3

18. december 2010 at 9:20 | Tynussh |  Diary
Čaute ;)

Jako sice je teprve devět ,ale já i tak jsem se skvěle vyspala. Včera jsem šla spat už nějak kolem 10. :D Usla jsem a probudila jsem se až ráno ;)
Včera jsem nakonec nešla s mámou do města. Šla s kamarádkou :D Takže jsem mohla být doma aspoň :) Zabalila jsem si dárky na Vánoce ;) Už mám pro každýho něco koupený :)Tak jsem ráda ,že to mám  z krku :)
No teď  se pujdu pomalu chystat ,protože za chvilku chci jít do města. Jenom koupit něco na cukroví a voňavky. Jenže musím počkat ,než se zbudí ségra aby si mohla vybrat jakou chce :D Já chci to playboy lovely ;D ale nevím jestli ještě někde seženu :/ Protože ty kazety jsou všude vyprodaný.. 

Du si vyfénovat vlasy tak zatím čau ;)


Už mě ty nákupy nebavi .. :D

16. december 2010 at 19:33 | Tynussh |  Diary
Čaute :) 

Tak dneska píšu  později než včera, ale jsem  mega unavená. Včera jsem byla nakonec s tátou v Tescu a koupila jsem si takovej světřík  :)♥ Jenom sme přijeli dom tak sme jeli hned zpátky se ségrou které se rozbily boty. Musela si koupit nový. Takže doma jsem byla až kolem půl osmí. 
Dneska jsem přišla ze školy a musela jsem do města. No koupila jsem si další svetr :) ale oba dostanu až na Vánoce. Potom jsem hned jela do Tesca s mámou a tátou. Nakupovali sme nějaký věci ještě na cukroví a podobne. Nějaký věci pro bráchu a podobně ;) 
Dojeli sme kolem šestý tak jsem se podívala na Prostřeno :)
Zítra máme školu jenom do 12:30 kvůli Akedemii tam dem hned po druhý hodině a potom dom ♥ Jako ještě první hodinu matika a potom výtvarka :D Takže uplně spokojenost :)
Odpoledne ještě musím jít s mámou do města nakupovat a potom budu péct curkoví :) 

No jinak včera večer jsem se tak z nudy založila blogspot :D Jako teď že se tam podívám ,ale nepatuju si už ani adresu :D Chtěla jsem vědět jak to vypadá a tak ,ale blog.cz mi zatím vyhovuje líp :) 

Dvě fotky ze včera :) 


No nic du se osprchovat a potom asi číst Gossip Girl :) 

Aspoň trochu snížku máme ;)

15. december 2010 at 14:44 | Tynussh |  Diary
Čaute ;)♥

Tak do tý knihovny jsem nakonec šla až včera se spolužečkou <3 Našla jsem se nějaký knížky o kreslení a ještě jsem si půčila dvě Gossip Girl knížky ♥;D Takže spokojenost ;) 
No dneska jsem měla v plánu vstát o šesti a ještě se učit ten přírodopis ,protože včera jsem byla hrozně unavená. No ,ale samozřejmě jsem zaspala :/ Takže místo v šest sem vstávala skoro o půl osmí. 
Test jsem totálně posrala :/ Takže si to potom musím opravit a asi se možná nechám vyvolat. 
No celej den sem zatim unavená takže asi zalezu do postele a pujdu číst Gossip Girl :)♥ Celkem mě to baví a když seriál má mít novej díl až někdy v ke konci ledna tak co :D 
Možná se dneska zajdu podívat k Tescu ,ale spíš pojedu až zítra s mámou a tátou abych nemusela v takový kose pěšky :D 


I just want sleep .

13. december 2010 at 13:24 | Tynussh
Čaute :)

Tak dneska píšu už celkem brzo :D No ,ale sem ve škole na počítačích a absolutně nemám co dělat .

No dneska ve škole celkem v pohodě. Nedostala jsem nějaké špatné známky a ani se nestalo nic hrozného nebo tak :D Fakt tento článek bude hodně o hovnu. ¨
Ještě mám výtvarku ,ale dneska tam budu chvilku ,protože ještě musím jít do knihovny :D  Potřebuju nějakou knížku o kreslení  a kupovat se mi nechce takže radši si zajdu do knihovny no :D
Doufám že tak ve 4 bych už mohla být doma a hezky se učit přírodopis . Jako sice píšeme až ve středu ,ale je toho moc takže na něco podívám už dneska .

Ještě nějaká fotka z Brna z pátku :DZa dvanáct dní :)

12. december 2010 at 12:25 | Tynussh |  Diary
Čaute :) 

Tak včera v Brně to bylo dobrý :) S nákupem jsem spokojená ,ale chybí mi ještě šedej svetr na zapínání takže se pujdu podívat ještě v Břeclavi k Tescu jestli nějakej neseženu. 

No dneska plánuju péct cukroví. Máma už dělá těsto takže potom po obědě pujdu na to !:D  Zatím jsem dneska pomáhala mámě s vařením. Obalovala řízky ,dělala salát a tak...
Jo večer bych se mohla podívala na nějakej film ,ale netuším na jakej.. Třeba nějakej Vánoční :D Joo poslední celej týden ve škole v tomto roce :D! Jo jsem fakt ráda ,že za chvíli budou kráásný prázdininy ♥

Na zítřek se myslím ani nemám co učit ,ale radši se podívám třeba na takovou chemii aspoň co me tam dělali. 


Chci zpátky ten sníh :(


Brno :)

10. december 2010 at 19:47 | Tynussh |  Diary
Čaute ;)

Tak jak vidíte tak design hotovej ;) Jsem celkem spokojená ,ale  moc velká změna to není :D Nevadí :) 
No dneska jsem byla nakonec v tom Brně :) Miluju to tam a jestli se na tu školu nedostanu tak to bude nejvíc v p**i :/  
No na tý škole nám ta učitelka řekla skoro to samý jako minule  a prý že je dobrý ,že hodně kreslíme a že máme ještě jednou přijed :)
Potom sme šly nakupovat :) Jeli sme do Olympie prošly sme obchody a hodně sme fotily :D Takže na konec článku dám ;) Zašly sme do KFC na pořádnej oběd a potom sme se zase fotily :D 
Odjeli sme z Olympie zašly sme do KFC pro B-smart pro ségru a jeli dom.
Teď se pujdu dívat na novej díl The Vampire Diares ♥ potom Gossipky, Zoufalky a spat protože zejtra jedu do Brna zase :D nakoupit si  věci na Vánoce ;)) 

Teď už ty fotky : 


Pokusím se o nějaký Vánoční dessign :)

7. december 2010 at 20:35 | Tynussh |  Diary
Ahojte :) 
Musím si udělat nějakej Vánoční dessign :) 
Jinak dneska se mi vubec nechce nic vypisovat ,ale tak aspoň fotku dám ;) 


6.12.2010

6. december 2010 at 19:33 | Tynussh |  Diary
Hello ;D 
Opět a pořád dokonala to tady zanedbávám a vubec nepíšu :) ale prostě není co :D Dneska jsem se ale teda ke článku dokopala :) 
Včera chodil Mikuláš :) Já dostala peníze a nějaký sladkosti . Jsem z toho totálně přeslazená takže mám těď chuť na KFC jak už jsem dlouho neměla :D A co ste dostali vy ? :) 
No dneska jsem byla ve škole jenom na 2 hodiny a potom šla k zubařce. Když se vyšli tak jsem uplně spadla a chtělo se mi z toho hrozně smát :D:D Táta uplně si myslel že se mi něco stalo ,ale to jsem nechápala proč :D 
Když jsme přišly tak jsem šla uklidit v pokojíku a umyt nádobí. Udělala jsem i Vánoční výzdobu v pokojíku :) ♥♥  Těšíím se na sobotní nákupy v Brně :D♥ teda snad sobotní .. :) 
Možná pojedu do Brna i v pátek ,ale to není vubec jistý no. 
Odpoledne jsem kreslila a teď mě z toho bolí ruka ,ale ani toho není moc . Jenže mě to trvalo nějak dlouho no :D 
Fájn tak teď jsem se parádně rozepsala no :D Teď se pujdu osrchovat a potom nachystat do školy :))

Já chci víkend .. :D

2. december 2010 at 23:06 | Tynussh |  Diary
Čaute <3

Takže dneska ve škole se to dalo. Pochopila jsem konečně v chemii to z čeho další hodinu píšem .D Potom ještě odpoledky. Uplně jsem tam usínala .
Doma jsem byla jenom chvilku a potom jsem šla ven. Prvně se Kače a Lenkou fotily a pak sme šly na nudle a do Alberta ;D
Teď se dívám na Zoufalky a jsem hrozně unavená takže za chvilku až pujdu spat :)  Hned jak skončí  Zoufalky tak jdu :D chci se vyspat a potom už pátek a hezky se o víkendu prospím ♥
No zatím se mějte čau :)